Pravidla půjčovny

 

Půjčení kostýmu

Prohlédněte si naše katalogy kostýmů a telefonicky či emailem si domluvte termín vyzvednutí kostýmu. Velikost kostýmu, popis kostýmu, výše půjčovného a vratné kauce naleznete v galerii kostýmů u jednotlivých položek. Zapůjčení kostýmů může proběhnout pouze po předchozí telefonické, emailové domluvě. Pro zapůjčení je nutno znát číslo kostýmu popřípadě jeho název.

Kostým bude zapůjčen jen po předložení OP, řádném zaplacení kostýmu a složení kauce v dané výši. Kauce je vratná jen v případě, že kostým bude vrácen nepoškozen. Základní cena půjčovného je určena na 3 dny.

Půjčovné na 3 dny znamená:

pondělí až středa

úterý až čtvrtek

středa až pátek

čtvrtek až sobota

pátek až pondělí

Za pozdní vrácení kostýmu je ve smlouvě uvedeno penále 50,- Kč za každý započatý den -  vrácení kostýmu musí proběhnout do 12,00 hod (popřípadě po osobní domluvě)

Při vypůjčení dostanete připravený kostým na karneval (vypraný a vyžehlený), pokud není dohodnuto jinak - např. vrácení a půjčení ve stejný den. Po vrácení kostýmu a zkontrolování celého kostýmu, zálohu vracíme zpět, příp. poškození či znečištění kostýmu se řeší individuálně a odečítá se z ceny zálohy.

Pokud z jakýchkoliv důvodů není možné zapůjčit si rezervovaný a zálohovaný kostým v určený den (nevrácením nebo pozdním vrácení předchozím zákazníkem, zničením, silným znečištěním…), má zákazník právo vybrat si jiný volný kostým s 50 % slevou na vypůjčení.

Pro veškeré telefonické dotazy (informace o volném termínu na konkrétní kostým, problémy s vrácením a podobně) volejte tel.: 731 051 507

 

Rezervace

Kostým je možné rezervovat i na několik týdnů dopředu. Po telefonické rezervaci je nutné složit do 2. pracovního dne nebo dle dohody rezervační poplatek ve výši 300 Kč. Rezervace může proběhnout maximálně 1 měsíc před zapůjčením. Rezervační poplatek je vratný v případě, že si rezervovaný kostým v určeném termínu vyzvednete, nebo rezervaci nejpozději dva pracovní dny před rezervovaným termínem zrušíte. Při rezervaci kostýmu a jeho následném nevyzvednutí je záloha nevratná!!!!!!! 

 

 

  

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode